Przejdź do treści
  • Kategorie
  • Ostatnie
  • Tagi
  • Popularne
  • Użytkownicy
  • Grupy
Zwiń
Logo forum
  1. Start
  2. Offtopic
  3. X czy Y....

X czy Y....

Zaplanowany Przypięty Zablokowany Przeniesiony Offtopic
117 Posty 30 Uczestników 2.0k Wyświetlenia 4 Obserwuje
  • Najpierw najstarsze
  • Najpierw najnowsze
  • Najwięcej głosów
Odpowiedz
  • Odpowiedz, zakładając nowy temat
Zaloguj się, aby odpowiedzieć
Ten temat został usunięty. Mogą go zobaczyć tylko użytkownicy upoważnieni do zarządzania tematami.
  • G Niedostępny
    G Niedostępny
    Grzechu5034*
    PSP
    napisał ostatnio edytowany przez
    #108

    Bimberek
    sałatka jarzynowa czy śledziowa ?

    1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
    🍼
    2
    • GRZzG Niedostępny
      GRZzG Niedostępny
      GRZz
      SMSA Zarząd SMSA
      napisał ostatnio edytowany przez
      #109

      Jak wódeczka to śledzik bo w koncu pływać musi 🙂
      Ogórek małosolny czy kiszony ?

      Zastepca.png

      1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
      0
      • NiePozdrawiamN Niedostępny
        NiePozdrawiamN Niedostępny
        NiePozdrawiam
        SMSA Zbanowany
        napisał ostatnio edytowany przez
        #110

        Ciężki wybór ale kiszony.
        Kabanos czy podwawelska

        1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
        0
        • Blake DexterB Niedostępny
          Blake DexterB Niedostępny
          Blake Dexter
          Zbanowany
          napisał ostatnio edytowany przez
          #111

          Kabanos

          ban czy kopa w dupe

          1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
          0
          • NiePozdrawiamN Niedostępny
            NiePozdrawiamN Niedostępny
            NiePozdrawiam
            SMSA Zbanowany
            napisał ostatnio edytowany przez
            #112

            Ban
            Мачей Мачак czy czaskowski

            1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
            0
            • SanchezS Niedostępny
              SanchezS Niedostępny
              Sanchez
              napisał(a) ostatnio edytowany przez
              #113

              nie rozumiem pytanie po polsku w Polsce jesteśmy a nie w chinach

              Wieś czy Miasto

              1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
              0
              • G Niedostępny
                G Niedostępny
                Grzechu5034*
                PSP
                napisał(a) ostatnio edytowany przez
                #114

                wieś
                zuberek czy perła?

                1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
                0
                • SanchezS Niedostępny
                  SanchezS Niedostępny
                  Sanchez
                  napisał(a) ostatnio edytowany przez
                  #115

                  perła

                  lato czy zima

                  1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
                  0
                  • G Niedostępny
                    G Niedostępny
                    Grzechu5034*
                    PSP
                    napisał(a) ostatnio edytowany przez
                    #116

                    lato
                    kaziu wielki czy władziu jagiełlo?

                    1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
                    0
                    • SanchezS Niedostępny
                      SanchezS Niedostępny
                      Sanchez
                      napisał(a) ostatnio edytowany przez
                      #117

                      kaziu wielki

                      hitman blood money czy hitman world of assassination

                      1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
                      0

                      Hello! It looks like you're interested in this conversation, but you don't have an account yet.

                      Getting fed up of having to scroll through the same posts each visit? When you register for an account, you'll always come back to exactly where you were before, and choose to be notified of new replies (either via email, or push notification). You'll also be able to save bookmarks and upvote posts to show your appreciation to other community members.

                      With your input, this post could be even better 💗

                      Zarejestruj się Zaloguj się
                      Odpowiedz
                      • Odpowiedz, zakładając nowy temat
                      Zaloguj się, aby odpowiedzieć
                      • Najpierw najstarsze
                      • Najpierw najnowsze
                      • Najwięcej głosów


                      • Zaloguj się

                      • Nie masz konta? Zarejestruj się

                      • Aby wyszukiwać zaloguj się lub zarejestruj.
                      • Pierwszy post
                        Ostatni post
                      0
                      • Kategorie
                      • Ostatnie
                      • Tagi
                      • Popularne
                      • Użytkownicy
                      • Grupy