Przejdź do treści
  • Kategorie
  • Ostatnie
  • Tagi
  • Popularne
  • Użytkownicy
  • Grupy
Zwiń
Logo forum
  1. Start
  2. Offtopic
  3. X czy Y....

X czy Y....

Zaplanowany Przypięty Zablokowany Przeniesiony Offtopic
116 Posty 30 Uczestników 2.0k Wyświetlenia 4 Obserwuje
  • Najpierw najstarsze
  • Najpierw najnowsze
  • Najwięcej głosów
Odpowiedz
  • Odpowiedz, zakładając nowy temat
Zaloguj się, aby odpowiedzieć
Ten temat został usunięty. Mogą go zobaczyć tylko użytkownicy upoważnieni do zarządzania tematami.
  • GRZzG Niedostępny
    GRZzG Niedostępny
    GRZz
    SMSA Zarząd SMSA
    napisał ostatnio edytowany przez
    #106

    Nestea
    Sprite czy Fanta

    Zastepca.png

    1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
    0
    • JBoyJ Niedostępny
      JBoyJ Niedostępny
      JBoy
      SAPD
      napisał ostatnio edytowany przez
      #107

      Sprite

      Bimber czy Wódka 🙂

      1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
      0
      • G Niedostępny
        G Niedostępny
        Grzechu5034*
        PSP
        napisał ostatnio edytowany przez
        #108

        Bimberek
        sałatka jarzynowa czy śledziowa ?

        1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
        🍼
        2
        • GRZzG Niedostępny
          GRZzG Niedostępny
          GRZz
          SMSA Zarząd SMSA
          napisał ostatnio edytowany przez
          #109

          Jak wódeczka to śledzik bo w koncu pływać musi 🙂
          Ogórek małosolny czy kiszony ?

          Zastepca.png

          1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
          0
          • NiePozdrawiamN Niedostępny
            NiePozdrawiamN Niedostępny
            NiePozdrawiam
            SMSA Zbanowany
            napisał ostatnio edytowany przez
            #110

            Ciężki wybór ale kiszony.
            Kabanos czy podwawelska

            1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
            0
            • Blake DexterB Niedostępny
              Blake DexterB Niedostępny
              Blake Dexter
              Zbanowany
              napisał ostatnio edytowany przez
              #111

              Kabanos

              ban czy kopa w dupe

              1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
              0
              • NiePozdrawiamN Niedostępny
                NiePozdrawiamN Niedostępny
                NiePozdrawiam
                SMSA Zbanowany
                napisał ostatnio edytowany przez
                #112

                Ban
                Мачей Мачак czy czaskowski

                1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
                0
                • SanchezS Niedostępny
                  SanchezS Niedostępny
                  Sanchez
                  napisał(a) ostatnio edytowany przez
                  #113

                  nie rozumiem pytanie po polsku w Polsce jesteśmy a nie w chinach

                  Wieś czy Miasto

                  1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
                  0
                  • G Niedostępny
                    G Niedostępny
                    Grzechu5034*
                    PSP
                    napisał(a) ostatnio edytowany przez
                    #114

                    wieś
                    zuberek czy perła?

                    1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
                    0
                    • SanchezS Niedostępny
                      SanchezS Niedostępny
                      Sanchez
                      napisał(a) ostatnio edytowany przez
                      #115

                      perła

                      lato czy zima

                      1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
                      0
                      • G Niedostępny
                        G Niedostępny
                        Grzechu5034*
                        PSP
                        napisał(a) ostatnio edytowany przez
                        #116

                        lato
                        kaziu wielki czy władziu jagiełlo?

                        1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
                        0

                        Hello! It looks like you're interested in this conversation, but you don't have an account yet.

                        Getting fed up of having to scroll through the same posts each visit? When you register for an account, you'll always come back to exactly where you were before, and choose to be notified of new replies (either via email, or push notification). You'll also be able to save bookmarks and upvote posts to show your appreciation to other community members.

                        With your input, this post could be even better 💗

                        Zarejestruj się Zaloguj się
                        Odpowiedz
                        • Odpowiedz, zakładając nowy temat
                        Zaloguj się, aby odpowiedzieć
                        • Najpierw najstarsze
                        • Najpierw najnowsze
                        • Najwięcej głosów


                        • Zaloguj się

                        • Nie masz konta? Zarejestruj się

                        • Aby wyszukiwać zaloguj się lub zarejestruj.
                        • Pierwszy post
                          Ostatni post
                        0
                        • Kategorie
                        • Ostatnie
                        • Tagi
                        • Popularne
                        • Użytkownicy
                        • Grupy