Przejdź do treści
  • Kategorie
  • Ostatnie
  • Tagi
  • Popularne
  • Użytkownicy
  • Grupy
Zwiń
Logo forum
  1. Start
  2. Offtopic
  3. X czy Y....

X czy Y....

Zaplanowany Przypięty Zablokowany Przeniesiony Offtopic
116 Posty 30 Uczestników 2.0k Wyświetlenia 4 Obserwuje
  • Najpierw najstarsze
  • Najpierw najnowsze
  • Najwięcej głosów
Odpowiedz
  • Odpowiedz, zakładając nowy temat
Zaloguj się, aby odpowiedzieć
Ten temat został usunięty. Mogą go zobaczyć tylko użytkownicy upoważnieni do zarządzania tematami.
  • JBoyJ Niedostępny
    JBoyJ Niedostępny
    JBoy
    SAPD
    napisał ostatnio edytowany przez
    #107

    Sprite

    Bimber czy Wódka 🙂

    1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
    0
    • G Niedostępny
      G Niedostępny
      Grzechu5034*
      PSP
      napisał ostatnio edytowany przez
      #108

      Bimberek
      sałatka jarzynowa czy śledziowa ?

      1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
      🍼
      2
      • GRZzG Niedostępny
        GRZzG Niedostępny
        GRZz
        SMSA Zarząd SMSA
        napisał ostatnio edytowany przez
        #109

        Jak wódeczka to śledzik bo w koncu pływać musi 🙂
        Ogórek małosolny czy kiszony ?

        Zastepca.png

        1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
        0
        • NiePozdrawiamN Niedostępny
          NiePozdrawiamN Niedostępny
          NiePozdrawiam
          SMSA Zbanowany
          napisał ostatnio edytowany przez
          #110

          Ciężki wybór ale kiszony.
          Kabanos czy podwawelska

          1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
          0
          • Blake DexterB Niedostępny
            Blake DexterB Niedostępny
            Blake Dexter
            Zbanowany
            napisał ostatnio edytowany przez
            #111

            Kabanos

            ban czy kopa w dupe

            1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
            0
            • NiePozdrawiamN Niedostępny
              NiePozdrawiamN Niedostępny
              NiePozdrawiam
              SMSA Zbanowany
              napisał ostatnio edytowany przez
              #112

              Ban
              Мачей Мачак czy czaskowski

              1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
              0
              • SanchezS Niedostępny
                SanchezS Niedostępny
                Sanchez
                napisał(a) ostatnio edytowany przez
                #113

                nie rozumiem pytanie po polsku w Polsce jesteśmy a nie w chinach

                Wieś czy Miasto

                1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
                0
                • G Niedostępny
                  G Niedostępny
                  Grzechu5034*
                  PSP
                  napisał(a) ostatnio edytowany przez
                  #114

                  wieś
                  zuberek czy perła?

                  1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
                  0
                  • SanchezS Niedostępny
                    SanchezS Niedostępny
                    Sanchez
                    napisał(a) ostatnio edytowany przez
                    #115

                    perła

                    lato czy zima

                    1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
                    0
                    • G Niedostępny
                      G Niedostępny
                      Grzechu5034*
                      PSP
                      napisał(a) ostatnio edytowany przez
                      #116

                      lato
                      kaziu wielki czy władziu jagiełlo?

                      1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
                      0

                      Hello! It looks like you're interested in this conversation, but you don't have an account yet.

                      Getting fed up of having to scroll through the same posts each visit? When you register for an account, you'll always come back to exactly where you were before, and choose to be notified of new replies (either via email, or push notification). You'll also be able to save bookmarks and upvote posts to show your appreciation to other community members.

                      With your input, this post could be even better 💗

                      Zarejestruj się Zaloguj się
                      Odpowiedz
                      • Odpowiedz, zakładając nowy temat
                      Zaloguj się, aby odpowiedzieć
                      • Najpierw najstarsze
                      • Najpierw najnowsze
                      • Najwięcej głosów


                      • Zaloguj się

                      • Nie masz konta? Zarejestruj się

                      • Aby wyszukiwać zaloguj się lub zarejestruj.
                      • Pierwszy post
                        Ostatni post
                      0
                      • Kategorie
                      • Ostatnie
                      • Tagi
                      • Popularne
                      • Użytkownicy
                      • Grupy