Przejdź do treści
  • Kategorie
  • Ostatnie
  • Tagi
  • Popularne
  • Użytkownicy
  • Grupy
Zwiń
Logo forum
  1. Start
  2. Offtopic
  3. X czy Y....

X czy Y....

Zaplanowany Przypięty Zablokowany Przeniesiony Offtopic
114 Posty 30 Uczestników 2.0k Wyświetlenia 4 Obserwuje
  • Najpierw najstarsze
  • Najpierw najnowsze
  • Najwięcej głosów
Odpowiedz
  • Odpowiedz, zakładając nowy temat
Zaloguj się, aby odpowiedzieć
Ten temat został usunięty. Mogą go zobaczyć tylko użytkownicy upoważnieni do zarządzania tematami.
  • K Niedostępny
    K Niedostępny
    keydy
    napisał ostatnio edytowany przez
    #105

    Grześki
    Lipton czy Nestea

    1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
    0
    • GRZzG Niedostępny
      GRZzG Niedostępny
      GRZz
      SMSA Zarząd SMSA
      napisał ostatnio edytowany przez
      #106

      Nestea
      Sprite czy Fanta

      Zastepca.png

      1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
      0
      • JBoyJ Niedostępny
        JBoyJ Niedostępny
        JBoy
        SAPD
        napisał ostatnio edytowany przez
        #107

        Sprite

        Bimber czy Wódka 🙂

        1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
        0
        • G Online
          G Online
          Grzechu5034*
          PSP
          napisał ostatnio edytowany przez
          #108

          Bimberek
          sałatka jarzynowa czy śledziowa ?

          1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
          🍼
          2
          • GRZzG Niedostępny
            GRZzG Niedostępny
            GRZz
            SMSA Zarząd SMSA
            napisał ostatnio edytowany przez
            #109

            Jak wódeczka to śledzik bo w koncu pływać musi 🙂
            Ogórek małosolny czy kiszony ?

            Zastepca.png

            1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
            0
            • NiePozdrawiamN Niedostępny
              NiePozdrawiamN Niedostępny
              NiePozdrawiam
              SMSA Zbanowany
              napisał ostatnio edytowany przez
              #110

              Ciężki wybór ale kiszony.
              Kabanos czy podwawelska

              1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
              0
              • Blake DexterB Niedostępny
                Blake DexterB Niedostępny
                Blake Dexter
                Zbanowany
                napisał ostatnio edytowany przez
                #111

                Kabanos

                ban czy kopa w dupe

                1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
                0
                • NiePozdrawiamN Niedostępny
                  NiePozdrawiamN Niedostępny
                  NiePozdrawiam
                  SMSA Zbanowany
                  napisał ostatnio edytowany przez
                  #112

                  Ban
                  Мачей Мачак czy czaskowski

                  1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
                  0
                  • SanchezS Niedostępny
                    SanchezS Niedostępny
                    Sanchez
                    napisał(a) ostatnio edytowany przez
                    #113

                    nie rozumiem pytanie po polsku w Polsce jesteśmy a nie w chinach

                    Wieś czy Miasto

                    1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
                    0
                    • G Online
                      G Online
                      Grzechu5034*
                      PSP
                      napisał(a) ostatnio edytowany przez
                      #114

                      wieś
                      zuberek czy perła?

                      1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
                      0

                      Hello! It looks like you're interested in this conversation, but you don't have an account yet.

                      Getting fed up of having to scroll through the same posts each visit? When you register for an account, you'll always come back to exactly where you were before, and choose to be notified of new replies (either via email, or push notification). You'll also be able to save bookmarks and upvote posts to show your appreciation to other community members.

                      With your input, this post could be even better 💗

                      Zarejestruj się Zaloguj się
                      Odpowiedz
                      • Odpowiedz, zakładając nowy temat
                      Zaloguj się, aby odpowiedzieć
                      • Najpierw najstarsze
                      • Najpierw najnowsze
                      • Najwięcej głosów


                      • Zaloguj się

                      • Nie masz konta? Zarejestruj się

                      • Aby wyszukiwać zaloguj się lub zarejestruj.
                      • Pierwszy post
                        Ostatni post
                      0
                      • Kategorie
                      • Ostatnie
                      • Tagi
                      • Popularne
                      • Użytkownicy
                      • Grupy