Przejdź do treści
  • Kategorie
  • Ostatnie
  • Tagi
  • Popularne
  • Użytkownicy
  • Grupy
Zwiń
Logo forum
  1. Start
  2. Offtopic
  3. X czy Y....

X czy Y....

Zaplanowany Przypięty Zablokowany Przeniesiony Offtopic
114 Posty 30 Uczestników 2.0k Wyświetlenia 4 Obserwuje
  • Najpierw najstarsze
  • Najpierw najnowsze
  • Najwięcej głosów
Odpowiedz
  • Odpowiedz, zakładając nowy temat
Zaloguj się, aby odpowiedzieć
Ten temat został usunięty. Mogą go zobaczyć tylko użytkownicy upoważnieni do zarządzania tematami.
  • G Niedostępny
    G Niedostępny
    Grzechu5034*
    PSP
    napisał ostatnio edytowany przez
    #104

    chlebek ale niekrojony

    grześki czy pawełki ?

    1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
    0
    • K Niedostępny
      K Niedostępny
      keydy
      napisał ostatnio edytowany przez
      #105

      Grześki
      Lipton czy Nestea

      1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
      0
      • GRZzG Niedostępny
        GRZzG Niedostępny
        GRZz
        SMSA Zarząd SMSA
        napisał ostatnio edytowany przez
        #106

        Nestea
        Sprite czy Fanta

        Zastepca.png

        1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
        0
        • JBoyJ Niedostępny
          JBoyJ Niedostępny
          JBoy
          SAPD
          napisał ostatnio edytowany przez
          #107

          Sprite

          Bimber czy Wódka 🙂

          1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
          0
          • G Niedostępny
            G Niedostępny
            Grzechu5034*
            PSP
            napisał ostatnio edytowany przez
            #108

            Bimberek
            sałatka jarzynowa czy śledziowa ?

            1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
            🍼
            2
            • GRZzG Niedostępny
              GRZzG Niedostępny
              GRZz
              SMSA Zarząd SMSA
              napisał ostatnio edytowany przez
              #109

              Jak wódeczka to śledzik bo w koncu pływać musi 🙂
              Ogórek małosolny czy kiszony ?

              Zastepca.png

              1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
              0
              • NiePozdrawiamN Niedostępny
                NiePozdrawiamN Niedostępny
                NiePozdrawiam
                SMSA Zbanowany
                napisał ostatnio edytowany przez
                #110

                Ciężki wybór ale kiszony.
                Kabanos czy podwawelska

                1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
                0
                • Blake DexterB Niedostępny
                  Blake DexterB Niedostępny
                  Blake Dexter
                  Zbanowany
                  napisał ostatnio edytowany przez
                  #111

                  Kabanos

                  ban czy kopa w dupe

                  1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
                  0
                  • NiePozdrawiamN Niedostępny
                    NiePozdrawiamN Niedostępny
                    NiePozdrawiam
                    SMSA Zbanowany
                    napisał ostatnio edytowany przez
                    #112

                    Ban
                    Мачей Мачак czy czaskowski

                    1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
                    0
                    • SanchezS Niedostępny
                      SanchezS Niedostępny
                      Sanchez
                      napisał(a) ostatnio edytowany przez
                      #113

                      nie rozumiem pytanie po polsku w Polsce jesteśmy a nie w chinach

                      Wieś czy Miasto

                      1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
                      0
                      • G Niedostępny
                        G Niedostępny
                        Grzechu5034*
                        PSP
                        napisał(a) ostatnio edytowany przez
                        #114

                        wieś
                        zuberek czy perła?

                        1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
                        0

                        Hello! It looks like you're interested in this conversation, but you don't have an account yet.

                        Getting fed up of having to scroll through the same posts each visit? When you register for an account, you'll always come back to exactly where you were before, and choose to be notified of new replies (either via email, or push notification). You'll also be able to save bookmarks and upvote posts to show your appreciation to other community members.

                        With your input, this post could be even better 💗

                        Zarejestruj się Zaloguj się
                        Odpowiedz
                        • Odpowiedz, zakładając nowy temat
                        Zaloguj się, aby odpowiedzieć
                        • Najpierw najstarsze
                        • Najpierw najnowsze
                        • Najwięcej głosów


                        • Zaloguj się

                        • Nie masz konta? Zarejestruj się

                        • Aby wyszukiwać zaloguj się lub zarejestruj.
                        • Pierwszy post
                          Ostatni post
                        0
                        • Kategorie
                        • Ostatnie
                        • Tagi
                        • Popularne
                        • Użytkownicy
                        • Grupy